Nasze osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2016/2017

II Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Kamieniu

Mieszko, Sylwek Olek8 maja w Szkole Muzycznej I st. w Kamieniu odbył się II Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych. Naszą szkołę reprezentowali saksofoniści z klasy p. Mieszka Szybka, przy akompaniamencie p. Łukasza Kota i uzyskali tytuł:

Aleksander Łuczejko – Srebrnego Laureata

Sylwester Feńczak  – Złotego Laureata

        Olek II miejsce SylwekI miejsce

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………..

VII Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu

23 kwietnia w Jarosławiu odbył się VII Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu, podczas którego pięknie zaprezentowały się nasze uczennice z klasy skrzypiec p.Magdaleny Szybka przy akompaniamencie p. Łukasza Kota:                                                   Wyróżnienie II stopnia otrzymały: Jagoda Mamak oraz Sara Brukwicka                          Wyróżnienie III stopnia otrzymała Oliwia Rybczak

Serdecznie gratulujemy!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………..

SUKCESY MŁODYCH SKRZYPACZEK na II Regionalnym Konkursie Skrzypcowym, Altówkowym i Wiolonczelowym ,,Wesołe Smyczki” w Głogowie Małopolskim

IMG_20170404_142941III miejsce oraz dwa wyróżnienia otrzymały młode skrzypaczki, uczennice Pani Magdaleny Szybka na II Regionalnym Konkursie Skrzypcowym, Altówkowym i Wiolonczelowym ,,Wesołe Smyczki”, który odbył się 4 kwietnia w Szkole Muzycznej w Głogowie Małopolskim.                              

Nagrody otrzymały:Madzia, Oliwia i Zosia

Oliwia Rybczak – III miejsce w Grupie I                 Zofia Więcek- wyróżnienie w Grupie I                  Sara Brukwicka – wyróżnienie w Grupie II

Serdecznie gratulujemy również występu na konkursie Zuzannie Kalinowskiej, Laurze Nowak z kl. II a Pani Magdalenie Szybka wyróżniającego przygotowania uczniów 🙂

Młodym artystkom akompaniował Pan IMG_20170406_113024Łukasz Kot 🙂IMG_20170404_142615

 

Wesoe Smyczki -2 wyniki 2017Wesoe Smyczki - wyniki 2017                                                                 IMG_20170404_104721


 ROK SZKOLNY 2015/2016

Malwina Zych-oklejewicz-dyplom honorowego członka Konrad Oklejewicz-nagroad Miasta Sanok 2016

Brodnica, 17 maja 2016 r. – V Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „BRODNICA ENSEMBLE 2016″

Młodzieżowy Zespół Lirniczy z naszej szkoły otrzymał NAGRODĘ SPECJALNĄ podczas V Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Kameralnej dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „BRODNICA ENSEMBLE 2016″.
Gratulujemy serdecznie lirniczkom: Sylwii, Karolinie i Panu Maciejowi Harnie za pracę z zespołem.

CCI20160521 IMG_3430 IMG_3431

 

 

 

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kamień, 11-12 maja 2016 r. – I Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

Sylwester Feńczak z klasy saksofonu, zdobył najwyższą nagrodę oraz wyróżnienie specjalne za wysoki poziom artystyczny podczas I Podkarpackiego Konkursu Instrumentów Dętych Drewnianych w Kamieniu.
Serdecznie gratulujemy Sylwestrowi oraz nauczycielowi Panu Mieszkowi Szybka wyróżniającego przygotowania ucznia!

dyplom 2 dyplom

13220506_972228069557337_7355091395531682776_o

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Głogów Małopolski, 26 kwietnia 2016 r. – I Regionalny Konkurs Skrzypcowy i Altówkowy

Jagoda Mamak z klasy III zajęła I miejsce w I Regionalnym Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym w Głogowie Małopolskim, otrzymując najwyższą punktację!                      Serdecznie gratulujemy sukcesu Jagodzie, Pani Magdalenie Szybka oraz Panu Łukaszowi Kotowi

dyplom Jagoda

dyplom Magda

 

 

 

 

 

 

 

wynikiwyniki2